Polecamy

Jeśli interesuje Cię dobre funkcjonowanie różnych grup w jednym mieście, chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź poniższe linki, obejrzyj strony, przeczytaj teksty.

W tej książce (dostępnej także on-line) znajdziecie mity, które zbieraliśmy, formułowaliśmy i konsultowaliśmy przez kilka miesięcy, aby dosięgnąć ich istoty. A potem daliśmy na warsztat ludziom, którzy na danym temacie najlepiej się znają. 
Prezentujemy 15 mitów najczęściej powielanych w głowach, rozmowach i sporach. Wszystko w polsko-ukraińskim tłumaczeniu, żebyśmy zaczęli mówić wspólnym językiem pojęć. Jako przyczynek do dialogu. 

Więcej na www.hf.org.pl.


Portal uchodzcy.info to miejsce gromadzące ogrom aktualnej wiedzy na temat współczesnych masowych ruchów migracyjnych i tzw. kryzysu uchodźczego.

www.uchodzcy.info
Jeśli chcesz dowiedzieć się co ważnego powinna poznać nowa osoba w Lublinie, zwłaszcza gdy pochodzi z innego państwa, zapraszamy do zapoznania się z informatorem przygotowanym przez Homo Faber.

www.hf.org.plJak chcesz zobaczyć, jak wygląda Lublin oczami cudzoziemców/ek, obejrzyj filmy nakręcone w ramach Show me your Lublin.

Więcej na kanale na YouTube.